Home   Instruktorky

Instruktorky

instruktorka: NICOL MATALOVÁ – co o ní říct? Je to super mamka tří krásných dětí. Je milá, otevřená, pohodová, v lekcích pro všechny plaváčky udělá tzv. první poslední. Rádi se k ní vracíte a to je moc fajn. Ona je za to moc ráda a těší se na vás. Ale samozřejmě i na nové děti. Je zkušenou mnohaletou lektorkou v našem klubu a v brněnském plaveckém klubu Žabičky. Kromě své rodiny a práce instruktorky pro Vás vyřizuje přihlášky, dotazy a problémy na e-mailu.

Kde a kdy ji můžete v plavání najít?
Wellness hotel Panorama – středa a čtvrtek dopoledne.
Rehabilitační a kojenecký bazén v lázních – pondělí a pátek dopoledne.

e-mail: klubmatysek1@gmail.com
FB: Nicol Matalová

instruktorka: JITKA VINKLEROVÁ – maminka čtyřleté holčičky. Jitka to velice dobře umí s většími dětmi ve velkém bazénu. Je klidná, tichá, děti ji mají rády. Má obrovskou trpělivost. Ráda všem pomůže. Kromě plavání je to také výborná triatlonistka 🙂 a milovnice všech živých tvorů – kočky, psi atd. Ráda jezdí na kole a chodí bosky…
A ještě při tom všem Vám stíhá vystavovat faktury za kurzy.

Kde a kdy plave?
Ve velkém bazénu v lázních v úterý odpoledne.

instruktorka: MARIE HRUBÁ, která v Klubu Matýsek učí již několik let plavat starší děti. Je to zkušená lektorka – věnuje se plavání celý život a při výuce plavání jí prošlo rukama již mnoho a mnoho dětí. Je velice hodná, milá, ochotná, snaží se svoji práci dělat svědomitě a co nejlépe.
Povoláním  je zdravotní sestřička a k zálibám patří hlavně její děti a vnoučata. Ráda s nimi tráví svůj čas.

Kde a kdy plave:
Ve velkém bazénu v lázních v úterý odpoledne.

instruktorka: JANA JAKUBCOVÁ. Pozitivní a usměvavá maminka 3 malých vodníků. Právě se opět vrací k práci instruktorky „po mateřské“. Má zkušenosti na všech našich bazénech i s malými miminky v kojeneckém bazénu. Pomáhala nám plavat i s mateřskými školkami.

Kde a kdy plave?

Wellness hotel Panorama – úterý dopoledne

Rehabilitační a kojenecký bazén – středa dopoledne

Velký bazén v lázních – středa odpoledne

A na závěr představování – MONIKA KUBOVÁ.
Tak teď píši sama o sobě :-), klidně prosím o vaše postřehy – přidávejte.. Mám 3 syny a už asi 14 let se věnuji plavání dětí – jak rodičů s dětmi, tak bez rodičů, včetně výuky v plavecké škole. Děti miluji, beru je takové jaké jsou. Ve svých lekcích se na děti dokážu nacítit, vím, co které právě potřebuje. Plavání neberu jako sport, ale jako možnost dětí poznat své hranice, umět se radovat. Ve své práci ve škole se nyní převážně věnuji školním dětem. Všechny děti vnímám jako jedinečné bytosti. Snažím se, aby se tak cítili i oni. Každé z nich potřebuje naši lásku stejně. ať to dítě „zlobivé“ i to „poslušné“. Tyto pojmy sama nepoužívám, dnes jen pro vás, abyste pochopili. Každé dítě si přináší na svět něco „svého“, a to pak ukazuje ostatním a prožívá svůj život. Ono je takové. Děti nepotřebuji jen dril, výuku, kárání…. oni potřebují pochopení a pak už vše jde samo :-).
Kromě dětí miluju cvičení v bazéně ve Velkých Opatovicích, kam jezdím za „babičkama“ – cvičíme na hudbu, smějeme se, oni jsou šťastné, těší se na další hodinu – to je prostě paráda.

Kde a kdy plavu?                                                                                                                   zastupuji kde je třeba                                                                                                            Wellness hotel Panorama – neděle odpoledne                                                                         svíčkové plavání – hotel Panorama prosinec