Plavání Panorama plavání tenis

Naše aktivity

Představení našeho sportovního klubu Matýsek

Klub Matýsek byl založen v srpnu 2008. Původně vznikla pouze plavecká škola, plavali jsme v Blansku v lázních v rehabilitačním bazéně. Poté přibyl velký bazén, dále hotel Panorama a kojenecký bazén.

V současnosti plaveme již na 10 bazénech a kromě toho se snažíme o ucelený komplex služeb pro rodiče s dětmi, a to počínaje nastávajícími maminkami, dále aktivitami pro rodiče s miminky, batolaty až předškolními dětmi. Od roku 2014 se zaměřujeme i na mladší školáky a seniory. A od letošního roku rozšiřujeme činnost o vzdělávací oblast pro žáky prvního stupně ZŠ – RADOSTNÁ ŠKOLA.

Naším cílem je, abychom pro všechny klienty – děti i rodiče – vytvořili příjemné prostředí, zajímavé lekce pod vedením kvalifikovaných instruktorek a instruktorů. Rádi bychom, aby jste byli na lekcích spokojení a chodili jste k nám rádi. Proto Vás prosíme – pozitivní zkušenosti z našich kurzů můžete sdílet s přáteli, a ty negativní co nejdříve konzultujte také s instruktory nebo pište na e-mail klubu. Aby vše bylo super, musíme vědět, s čím nejste spokojeni, abychom to mohli napravit. Vše se dá vylepšit a my na sobě chceme pracovat.

Zaujal Vás náš klub? Chcete se přihlásit do kurzu? Zaregistrujte se – viz horní záložka „Registrace“, poté se přihlašte prostřednictvím „Přihlášení“.

Děkujeme.

Cvičení rodičů s dětmi

Zahájení kroužků

ZŠ Erbenova  – gymnastika od září ———————————————- ZŠ Salmova – sporťáček od 2.10., výtvarná dílna od 3.10., angličtina od 4.10.

Zahájení plavání

Wellness Hotel Panorama od 4.9. 2017 —————————————————- Rehabilitační bazén lázně Blansko od 11. 9. 2017 —————————————————- Velký bazén Blansko od 12.9.2017 —————————————————- Hotel Sladovna – dle zájmu